סיור קולינרי בשוק לוינסקי

תבלינים אקזוטיים ומאכלי עדות אותנטיים

מחפשים חוויה מיוחדת במינה? סיור קולינרי בשוק לוינסקי בהחלט יספק לכם אותה!

מזמינים אתכם לחוויה קולינרית מרעננת וטעימה בשוק לוינסקי הריחני והצבעוני! הפנינה הקולינרית בחצר האחורית, שלא מפסיקה מצד אחד להתפתח ומצד שני לשמור על הגוון האוטנטי והיחודי שלה.

נצעד בגרסתה המתחדשת כמדרחוב נעים וסגור לרכבים, המציע לנו טעמים מעולים שכמו נשמרו בקפסולות זמן לצד מיזמים קולינרים חדשים ומעניינים שצמחו בתרבות הפופאפ העולה באיזור.

בואו להשתכר משוק לוינסקי המשגע המכיל עושר של ירקות ופירות טריים, בתי קפה היפסטרים, מאפיות, מעדניות, פיצוחים, פירות יבשים, בתי תבלינים אורגנים וריחנים, קונדיטוריות ומסעדות אסליות מקוריות לצד מסעדות מתחדשות מטבח עילי של השפים הצעירים וכל הספקטרום ביניהם.

במהלך סיור קולינרי בשוק לוינסקי נטעם בחנות צמחי מרפא קסומה, נתענג על כמה ביסים קריספים במאפיה טורקית מקורית, נאכל ממטעמי החאמרה התימנית, נעבור לנשנש קצת בריאות טעימה במטבח הפרסי האסלי, נתכבד גם במעדני המעדנייה שנפתחה עוד במאה הקודמת בסלוניקי ואיך לא נסיים בקינוח אמריקאי מושחת ומתוק.

תוך כדי סיור בשוק לוינסקי, גם נדבר על השכונה הקסומה רבת התלאות שכל פעם מוצאת מקום לחדש לצד המקורי, על הסיפורים מאחורי המקומות ואיך הכל התחיל, האנשים שהקימו את המקום והפכו את המקום למה שהוא והאנשים שמקיימים ועושים אותו למה שהוא היום, נדבר גם על סצינת אמנות הרחוב הפורחת, על האוכלוסיה המשתנה, המגמה המתפתחת והתוכניות לעתיד. וכמובן שכל הדרך נשתה יין ונעשה חיים. בקיצור סיור אוכל בשוק לוינסקי הינו חוויה טעימה ונעימה מובטחת, לא כדאי לפספס.

shukeat burekas

בחרו תאריך לסיור

נובמבר, 2020