כך תשלבו בין פעילות מגבשת לקולינריה מרגשת

סיורים קולינריים - סיורי אוכל

מארגנים יום כיף לעובדים בחברה?

שוברים את הראש איך לשלב בין פעילות מגבשת לדבר החשוב באמת – האוכל?

לנו יש את הפיתרון! הסיורים הקולינריים שלנו הם הדרך המושלמת לצאת משגרת המשרד ליום של כיף, גיבוש ואוכל נפלא.

בשוק EAT אנו מתמחים ביצירת חוויות בלתי נשכחות לקבוצות גדולות וקטנות. אנו מבינים את האתגרים העומדים בפני חברות באירגון של ימי כיף, החל מלוחות זמנים עמוסים ועד לתקציבים מוגבלים.

ולכן ייצרנו פתרון ייחודי ובמחיר מנצח בו העובדים שלכם ייהנו מאווירה טובה, יאכלו טוב, יכירו מקומות חדשים והכי חשוב – אתם לא תעבדו קשה, כי את כל זה תקבלו אצלנו במקום אחד!

סיורים קולינריים כמו אלו שאנחנו מארגנים, נותנים הזדמנות מושלמת עבור צוות העובדים להיות יחד, להעשיר את הידע והחך, להכיר מאכלים ותרבויות חדשות. מסיורים בשווקים הצבעוניים ועד השכונות היפות והשקטות. הסיורים שלנו מביאים חוויה קולינרית סוחפת שתרגש אפילו את העובד שטוען כי הוא הכי קולינרי בחברה! עם מגוון רחב של סיורים וקבוצות בכל הגדלים והטעמים.

הרשו לנו לקחת אתכם לעולם מסקרן של אנשים, ריחות וטעמים. בו צוותי העובדים יעברו יום מגבש מלא שיתוף פעולה, עם טיול מעניין ועל בטן מלאה, בין העובדים יווצרו קשרים עמוקים יותר ויירשמו חוויות שיסופרו במסדרונות לעוד הרבה זמן.

האנרגיה, ההסברים המשעשעים והתחושה שהמדריכים שלנו יודעים ליצור עם האנשים מסביב, יוצרת את האווירה הכיפית בסיורים שלנו. המטרה היא ליצור חוויה שתשאיר את כולם מחויכים, שבעים וכן…גם מעט מבוסמים. אז, אם אתם מחפשים דרך ייחודית ובלתי נשכחת לצאת משגרת המשרד, הצטרפו אלינו לאחד מהסיורים הקולינריים שלנו עוד היום!

מוצרים פופולאריים:

שוק הכרמל

שוק הכרמל

SHUK HACARMEL

השתתפו בסיור 17,974

יין ללא הגבלה
למשתתף
239

סיור פתוח יום ג', ה', ו' בשעה 10:30 עד 13:00

אפשרות לכשר בסיור פרטי

שוק לוינסקי

שוק לוינסקי

SHUK LEVINSKY

השתתפו בסיור 9,841

יין ללא הגבלה
למשתתף
239

סיור פתוח בימי ו' 10:00

אפשרות לכשר בסיור פרטי

שוק התקווה

שוק התקווה

SHUK HATIKVA

השתתפו בסיור 16,811

יין ללא הגבלה
למשתתף
239

סיור פתוח בימי ו' בשעה 10:00

אפשרות לכשר בסיור פרטי

תפריט

שוק EAT